Producent drzwi drewnianych

601 249 835

O firmie

Producent drzwi drewnianych od 1990 roku.

Firma Niemiec od ponad 30 lat działa na rynku stolarki drzwiowej. Produkujemy drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z drewna dębowego lub sosnowego klejonego warstwowo. Dzięki solidnym produktom i fachowym usługom trafiamy w potrzeby i gusta najbardziej wymagających klientów. Nieustannie rozwijamy nasze zaplecze kadrowe i produkcyjne. Inwestujemy w ludzi i nowoczesne maszyny obróbcze. Śledzimy rynkowe trendy i na bieżąco aktualizujemy firmową ofertę. Wykonujemy drzwi drewniane na zamówienie dla klientów indywidualnych. Współpracujemy także z odbiorcami hurtowymi obsługującymi duże inwestycje budowlane.

Drzwi drewniane z firmowym montażem.

Drzwi pełnią ważną funkcję w naszym życiu. Drzwi wewnętrzne powinny zapewniać domownikom poczucie prywatności. Drzwi wejściowe stanowią z kolei ochronną barierę odgradzającą nas od świata zewnętrznego. Jako doświadczony producent drzwi drewnianych kontrolujemy cały proces produkcyjny. Dbamy o wysoką jakość materiałów i akcesoriów. Wprowadzamy przemyślane rozwiązania techniczne. Wszystkie wykonane i montowane przez nas drzwi są wygodne i bezpieczne w użytkowaniu. Spełniają rygorystyczne normy w zakresie niezawodności i bezpieczeństwa. Dużą wagę przywiązujemy także do odpowiedniego designu. Robimy wszystko, aby nasze drzwi były oryginalne i eleganckie, cieszyły oko właścicieli i wzbudzały podziw gości.

Produkcja drzwi drewnianych to główny profil naszej firmy. Istotną rolę, bardzo docenianą przez klientów, odgrywają także usługi. Zapewniamy doradztwo techniczne, pomiar, transport oraz montaż. Jesteśmy w stanie dopasować drzwi do każdego wnętrza. Wstawić skrzydła standardowe, podwójne, z naświetlem lub dostawkami. Drzwi drewniane możemy pomalować farbą kryjącą lub transparentną, która uwydatnia rysunek drewna. Wykonujemy zlecenia standardowe i nietypowe. Proponujemy różnorodne modele:

 • drzwi wewnętrzne klasyczne,
 • nowoczesne drzwi zewnętrzne,
 • drzwi z naświetlami bocznymi, górnymi i narożnymi,
 • drzwi jedno lub dwuskrzydłowe,
 • drzwi z dostawkami bocznymi i górnymi,
 • i wiele innych.

Zachęcamy do odwiedzenia zakładek ofertowych: drzwi wewnętrzne oraz drzwi zewnętrzne. Na naszej stronie internetowej znaleźć można także ciekawe inspiracje oraz zestaw pożytecznych informacji (kolory i akcesoria). Z kolei w dziale informacje i porady opisaliśmy między innymi warunki gwarancji oraz sposoby pielęgnacji i konserwacji drzwi drewnianych. W przypadku zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie zapytania.

 

 • Producent drzwi drewnianych
  od 1990 r.
 • 100% naturalnych
  surowców
 • Bogata oferta
  drzwi nowoczesnych i klasycznych

Kontakt

Usługowo - Produkcyjny Zakład Stolarski Wiesław Niemiec

Dereźnia Majdańska 39
23-400 Biłgoraj
woj. lubelskie

tel. 84 641 87 22
fax 84 643 25 23
kom. 601 249 835

Formularz zapytania
 

Administratorem danych osobowych jest Usługowo Produkcyjny Zakład Stolarski Wiesław Niemiec, Dereźnia Majdańska 39, 23-400 Biłgoraj, NIP: 9181004376, REGON: 950216799, telefon: 84 638 76 80, e-mail: info@drzwi-niemiec.pl. Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności »

Polityka Prywatności

©2023 Drzwi Niemiec, projekt i wykonanie Net Partners