Producent drzwi drewnianych

601 249 835

Galeria inspiracji

Drzwi sosnowe lub dębowe – dlaczego warto mieć drzwi z drewna?

Drzwi drewniane to klasyka. Dodają pomieszczeniom ciepła i szlachetności. Wykonane z naturalnego surowca są przyjazne dla ludzi, zwierząt i środowiska. Nie wychodzą z mody, choć ich wzory i kolory ulegają trendom. W niektórych sezonach największym powodzeniem cieszy się naturalne wybarwienie. W innych króluje kolor. Ikoną designu są bez wątpienia białe drzwi drewniane. Widzimy je dziś, ale także w aranżacjach sprzed wielu lat. Nowoczesne drzwi drewniane doskonale pasują do współczesnych wnętrz. Zwłaszcza modele w eleganckich, ciemnych barwach. Jednym z hitów są drzwi z drewna antracyt lub grafit z czarnymi akcesoriami. Zapraszamy do objerzenia galerii z naszymi drzwiami w roli głównej. Mamy inspirujące propozycje zarówno dla miłośników tradycji, jak i fanów wnętrz nowoczesnych.

Drzwi drewniane jako element stylowych wnętrz.

Drzwi z naturalnego drewna spotkać można w domach klasycznych, eleganckich willach i apartamentowcach. Mogą współgrać z wystrojem bądź ekstrawagancko z nim kontrastować. Wszystko zależy od gustu i preferencji właścicieli.

Wybór idealnego modelu to tylko pozornie łatwa decyzja. Drzwi z reguły służą nam przez długie lata. Ekskluzywne i trwałe drzwi drewniane z pewnością spełnią nasze oczekiwania. Przed zakupem należy jednak rozważyć kilka ważnych kwestii. Przede wszystkim jak nowe drzwi będą wyglądały na tle pozostałych elementów? Do często pojawiających się pytań należą:

  • Jaki kolor drzwi do drewnianej podłogi?

Dużo zależy od rodzaju podłogi. Jeśli mamy podłogę z naturalnego drewna - na przykład dębu – najlepiej wybrać drzwi drewniane dębowe. Ważne, aby utrzymać harmonijny styl. Zachować podobieństwo faktur i kolorów drewna. Proponujemy różne rodzaje wybarwień. Odcienie jasne i ciemne, ciepłe i chłodne. Dzięki temu wybór najlepszego modelu nie powinien być trudny. W przypadku problemów z decyzją zawsze można pomalować drzwi farbą kryjącą. Drzwi drewniane białe sprawdzają się praktycznie we wszystkich wnętrzach. Rozjaśniają pomieszczenia, dodają im klasy. Komponują się zarówno z jasnymi, jak i ciemnymi podłogami. Do drewnianych podłóg świetnie pasują też wytworne modele w mocniejszych barwach. W modnych loftach czy apartamentach najczęściej wstawiamy drzwi drewniane szare lub grafitowe. Całość robi niesamowite wrażenie i prezentuje się niezwykle szykownie.

  • Czy można połączyć drzwi drewniane i białe listwy?

Biel to kolor ponadczasowy. Komponuje się ze wszystkimi elementami pomieszczeń. Śmiało można połączyć białe listwy przypodłogowe z drewnianymi drzwiami. Należy jednak zwrócić uwagą na spójność w stylach. Listwy proste pasują do drzwi wewnętrznych nowoczesnych. Surowe, gładkie formy będą odpowiednio współgrać. To świetne rozwiązanie dla domów w stylu minimalistycznym, na przykład skandynawskim. Listwy stylizowane sprawdzą się w natomiast w zestawieniu z drzwiami wewnętrznymi klasycznymi. Taka propozycja na pewno przypadnie do gustu osobom preferującym wnętrza klasyczne czy rustykalne.

 

Kontakt

Usługowo - Produkcyjny Zakład Stolarski Wiesław Niemiec

Dereźnia Majdańska 39
23-400 Biłgoraj
woj. lubelskie

tel. 84 641 87 22
fax 84 643 25 23
kom. 601 249 835

Formularz zapytania
 

Administratorem danych osobowych jest Usługowo Produkcyjny Zakład Stolarski Wiesław Niemiec, Dereźnia Majdańska 39, 23-400 Biłgoraj, NIP: 9181004376, REGON: 950216799, telefon: 84 638 76 80, e-mail: info@drzwi-niemiec.pl. Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności »

Polityka Prywatności

©2022 Drzwi Niemiec, projekt i wykonanie Net Partners