Producent drzwi drewnianych

601 249 835

Akcesoria

Kolorystyka drzwi wewnętrznych i zewnętrznych.

Kolor drzwi wewnętrznych czy zewnętrznych to indywidualna sprawa. Wiele osób stawia na naturalność i decyduje się wyłącznie na ochronne, transparentne pokrycie. Taki wybór ma swoje uzasadnienie. Drzwi z drewna piękne prezentują wtedy swoją naturalną strukturę. Nie brakuje również zwolenników drzwi pomalowanych kolorową farbą. Od lat niesłabnącą popularnością cieszą się drzwi drewniane białe. Osobom ceniącym oryginalność gwarantujemy

możliwość polakierowania drzwi na niestandardowy kolor. Drzwi czerwone, zielone czy niebieskie z pewnością stworzą w domu niesamowity klimat. Zachęcamy do zapoznania się z naszą paletą barw.

Solidne akcesoria do drzwi drewnianych.

Duży wpływ na wygląd i użytkowanie drzwi mają akcesoria. Dzięki nim można łatwiej dopasować drzwi do własnego gustu i potrzeb. Proponujemy drzwi drewniane pełne lub drzwi wewnętrzne z szybą. Oferujemy różnego rodzaju szkła do drzwi. Przeźroczyste, bezbarwne, mleczne, kolorowe, gładkie lub z fakturą. Modele z przeszkleniem są niezwykle eleganckie. Stanowią piękną dekorację na przykład w salonie czy jadalni. Z kolei w sypialni lepiej sprawdzą się drzwi bez szyby. Ograniczą ilość wpadającego światła i zapewnią poczucie intymności. Jeżeli jednak lubimy jasne, doświetlone pomieszczenia warto zdecydować się na szybę mleczną lub wąski element szklany. Ponadto oferujemy solidne klamki do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Posiadamy stylowe, przyjemne w dotyku i obsłudze modele. Wśród nich klamki w kolorze starego złota oraz czarne klamki do drzwi nowoczesnych. Na życzenie montujemy także dodatki dostarczone przez klienta. Inną ważną grupę akcesoriów stanowi wentylacja do drzwi drewnianych. Prawidłowa wymiana powietrza wpływa na komfort przebywania w domu. Stosujemy tradycyjne tuleje lub wykonujemy podcięcia wentylacyjne. Wybór sposobu wentylacji pozostawiamy klientowi. Najważniejsza jest efektywność. Wentylacja odgrywa szczególną rolę w przypadku łazienki. W tym pomieszczeniu panuje z reguły duża wilgotność. Należy zadbać, aby drzwi do łazienki miały odpowiednią ilość i wielkość otworów wentylacyjnych. W przypadku pytań lub wątpliwości przy doborze akcesoriów i rozwiązań służymy fachową poradą.

Kolorystyka drzwi wewnętrznych

Kolory na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów wzorników.

Kolorystyka drzwi zewnętrznych

Kolory na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów wzorników.

Oszklenie

Klamki

Wentylacje

 

Kontakt

Usługowo - Produkcyjny Zakład Stolarski Wiesław Niemiec

Dereźnia Majdańska 39
23-400 Biłgoraj
woj. lubelskie

tel. 84 641 87 22
fax 84 643 25 23
kom. 601 249 835

Formularz zapytania
 

Administratorem danych osobowych jest Usługowo Produkcyjny Zakład Stolarski Wiesław Niemiec, Dereźnia Majdańska 39, 23-400 Biłgoraj, NIP: 9181004376, REGON: 950216799, telefon: 84 638 76 80, e-mail: info@drzwi-niemiec.pl. Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności »

Polityka Prywatności

©2023 Drzwi Niemiec, projekt i wykonanie Net Partners