Producent drzwi drewnianych

601 249 835

Drzwi drewniane wewnętrzne

drzwi wewnętrzne

Solidne drzwi wewnętrzne na wymiar.

Drzwi wewnętrzne odgrywają ważną rolę w każdym domu. Wpływają na wygodę przejścia pomiędzy pomieszczeniami oraz ilość wpadającego światła. Umożliwiają zachowanie prywatności. Użytkowane wiele razy w ciągu dnia, powinny być estetyczne, praktyczne i wygodne. Nasze drzwi z drewna spełniają wszystkie te wymagania. Wykonujemy drzwi drewniane wewnętrzne na zamówienie. Gwarantujemy staranną konstrukcję i elegancki wygląd.

Jesteśmy doświadczonym producentem drzwi drewnianych. Proponujemy skrzydła o różnej stylistyce. Od prostych, klasycznych po nowoczesne i nietypowe. Produkujemy je z drewna klejonego wielowarstwowo z wykończeniem sosnowym lub dębowym. Wykonujemy drzwi drewniane wewnętrzne z ościeżnicą lub skrzydła drzwiowe bez ościeżnicy.

Rodzaje drzwi drewnianych wewnętrznych.

Oferujemy drzwi w różnych wariantach. Modele standardowe i nietypowe. Wykonujemy drzwi drewniane przesuwne, drzwi drewniane z przeszkleniem oraz dostawkami górnymi i bocznymi. Jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe, przylgowe i bezprzylgowe. Dzięki wiedzy i wieloletniej praktyce podejmujemy najtrudniejsze wyzwania. Nasi klienci wybierają najczęściej:

  • drzwi wewnętrzne drewniane białe,
  • drzwi wewnętrzne z ościeżnicą,
  • drzwi nowoczesne drewniane,
  • drzwi drewniane wewnętrzne z szybą.

Obok drzwi pokojowych posiadamy także interesującą ofertę drzwi drewnianych zewnętrznych. Zachęcamy do obejrzenia naszych propozycji. Wybór naturalnych drzwi z drewna do domu czy mieszkania to inwestycja w zdrowie, piękno i trwałość.

Dlaczego warto zamówić u nas drzwi drewniane?

W branży stolarskiej działamy ponad 30 lat. Posiadamy szeroki asortyment drzwi oraz akcesoriów drzwiowych. Przyjmujemy zlecenia na drzwi wewnętrzne nietypowe oraz według projektów od klienta. Bez problemu zamówisz u nas drzwi wewnętrzne do całego domu. Produkujemy skrzydła drzwiowe pokojowe, do kuchni, łazienki i pomieszczeń gospodarczych. Dojeżdżamy na miejsce inwestycji. Dokonujemy pomiarów i pomagamy dopasować modele do stylu i potrzeb inwestorów. Wspólnie omawiamy wzór i kolor drzwi oraz rodzaj akcesoriów. Ustalamy także kierunek otwierania i inne cechy. Drzwi prawe czy lewe? Drzwi z futrynami czy bez? Pomagamy rozwiązywać wszelkie dylematy. Służymy fachowym doradztwem na każdym etapie obsługi klienta.

Kolekcje drzwi wewnętrznych

Kontakt

Usługowo - Produkcyjny Zakład Stolarski Wiesław Niemiec

Dereźnia Majdańska 39
23-400 Biłgoraj
woj. lubelskie

tel. 84 641 87 22
fax 84 643 25 23
kom. 601 249 835

Formularz zapytania
 

Administratorem danych osobowych jest Usługowo Produkcyjny Zakład Stolarski Wiesław Niemiec, Dereźnia Majdańska 39, 23-400 Biłgoraj, NIP: 9181004376, REGON: 950216799, telefon: 84 638 76 80, e-mail: info@drzwi-niemiec.pl. Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności »

Polityka Prywatności

©2022 Drzwi Niemiec, projekt i wykonanie Net Partners