Producent drzwi drewnianych

601 249 835

Drzwi drewniane wewnętrzne

drzwi wewnętrzne

Solidne drzwi wewnętrzne na wymiar.

Drzwi wewnętrzne odgrywają ważną rolę w każdym domu. Wpływają na wygodę przejścia pomiędzy pomieszczeniami oraz ilość wpadającego światła. Umożliwiają zachowanie prywatności. Użytkowane wiele razy w ciągu dnia, powinny być estetyczne, praktyczne i wygodne. Nasze drzwi z drewna spełniają wszystkie te wymagania. Wykonujemy drzwi drewniane wewnętrzne na zamówienie. Gwarantujemy staranną konstrukcję i elegancki wygląd.

Jesteśmy doświadczonym producentem drzwi drewnianych. Proponujemy skrzydła o różnej stylistyce. Od prostych, klasycznych po nowoczesne i nietypowe. Produkujemy je z drewna klejonego wielowarstwowo z wykończeniem sosnowym lub dębowym. Wykonujemy drzwi drewniane wewnętrzne z ościeżnicą lub skrzydła drzwiowe bez ościeżnicy.

Rodzaje drzwi drewnianych wewnętrznych.

Oferujemy drzwi w różnych wariantach. Modele standardowe i nietypowe. Wykonujemy drzwi drewniane przesuwne, drzwi drewniane z przeszkleniem oraz dostawkami górnymi i bocznymi. Jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe, przylgowe i bezprzylgowe. Dzięki wiedzy i wieloletniej praktyce podejmujemy najtrudniejsze wyzwania.

Obok drzwi pokojowych posiadamy także interesującą ofertę drzwi drewnianych zewnętrznych. Zachęcamy do obejrzenia naszych propozycji. Wybór naturalnych drzwi z drewna do domu czy mieszkania to inwestycja w zdrowie, piękno i trwałość.

Dlaczego warto zamówić u nas drzwi drewniane?

W branży stolarskiej działamy ponad 30 lat. Posiadamy szeroki asortyment drzwi oraz akcesoriów drzwiowych. Przyjmujemy zlecenia na drzwi wewnętrzne nietypowe oraz według projektów od klienta. Bez problemu zamówisz u nas drzwi wewnętrzne do całego domu. Produkujemy skrzydła drzwiowe pokojowe, do kuchni, łazienki i pomieszczeń gospodarczych. Dojeżdżamy na miejsce inwestycji. Dokonujemy pomiarów i pomagamy dopasować modele do stylu i potrzeb inwestorów. Wspólnie omawiamy wzór i kolor drzwi oraz rodzaj akcesoriów. Ustalamy także kierunek otwierania i inne cechy. Drzwi prawe czy lewe? Drzwi z futrynami czy bez? Pomagamy rozwiązywać wszelkie dylematy. Służymy fachowym doradztwem na każdym etapie obsługi klienta.

Kolekcje drzwi wewnętrznych

Kontakt

Usługowo - Produkcyjny Zakład Stolarski Wiesław Niemiec

Dereźnia Majdańska 39
23-400 Biłgoraj
woj. lubelskie

tel. 84 641 87 22
fax 84 643 25 23
kom. 601 249 835

Jesteś zainteresowany naszymi drzwiami? Wypełnij formularz, a my przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Administratorem danych osobowych jest Usługowo Produkcyjny Zakład Stolarski Wiesław Niemiec, Dereźnia Majdańska 39, 23-400 Biłgoraj, NIP: 9181004376, REGON: 950216799, telefon: 84 638 76 80, e-mail: info@drzwi-niemiec.pl. Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności »

Polityka Prywatności

©2024 Drzwi Niemiec, projekt i wykonanie Net Partners